Služby

REKONSTRUKCE PAMÁTKOVÝCH OBJEKTŮ

Velký podíl našich zakázek tvoří rekonstrukce historických a památkových objektů. Je-li objekt památkově chráněn, zajistíme vypracování restaurátorských zpráv a dokumentů pro příslušné orgány. Snažíme se o zachování historicky cenných částí objektů pomocí originálních a tradičních postupů. Dokážeme skloubit historické prvky s moderními požadavky našich zákazníků.

RODINNÉ DOMY NA KLÍČ

Hlavní náplní stavební činnosti jsou pro nás rodinné domy na klíč. Vyznačujeme se kvalitou a striktním dodržováním norem a technologických postupů nejen u nízkoenergetických domů. Dbáme na plnění časového harmonogramu a rozpočtu stavby, který je pro naše zákazníky tak důležitý. Váš projekt a Vaše představy jsou zpracovávány profesionální projekční kanceláří a každý krok je s klienty vždy pečlivě individuálně projednáván.

REKONSTRUKCE A REVITALIZACE PANELOVÝCH I ZDĚNÝCH DOMŮ

Našim klientům jsme schopni poskytnout veškerý servis spojený s rekonstrukcí interiéru i exteriéru Vašeho domu či bytu. TVInvest s. r. o. je registrován v programu Zelená úsporám. Náš tým je připraven pro Vás realizovat celý projekt opravy tak, aby byly splněny indikátory státní podpory potřebné k dosažení finančních dotací.

PRŮMYSLOVÉ A INŽENÝRSKÉ STAVBY

Mezi naše stavební činnosti patří také výstavba pozemních, dopravních a vodohospodářských staveb.

KOUPELNY – REKONSTRUKCE INTERIÉRU NA KLÍČ

Provádíme rekonstrukce interiérů domů, bytů a s tím i spojené instalatérské, elektrikářské a truhlářské práce. Můžete si vybrat ze široké škály dodavatelů stavebního materiálu, obkladů, sanity a doplňků. Vaše představy zpracujeme a než začneme bourat, vizualizujeme úpravy v 3D.

ZPEVNĚNÉ PLOCHY – DLAŽBY

Pracujeme s umělými i přírodními materiály. Rychle a kvalitně položíme standardní zámkové dlažby i přírodní kámen.

KONTEJNEROVÁ PŘEPRAVA